Náš příběh
Chalupu jsme otevřeli 7. května roku 2010. Naší hlavní filozofií je vytvářet podnik s příjemnou atmosférou, dobrým jídlem a především s osobním přístupem ke každému hostovi. Pokud je to jen trochu možné, rádi vyjdeme vstříc každému Vašemu přání.

V létě a za hezkého počasí je pro Vás otevřena venkovní, částečně zastřešená zahrádka s dětským pískovištěm a malou oplocenou zahradou. Nemusíte se tak bát o Vaše ratolesti, že by Vám někam utekli.

800-530

… napsal o nás Roman Vaňek ve své knize S vařečkou kolem světa:

„Mám rád restauraci Chalupa v Letech (nyní na Rovině), kde bydlím se svojí rodinou. Tam pečou vlastní banketky. Obyčejné houstičky, které udělají hostům obrovskou radost s obyčejnou kuchyní, která si na nic nehraje, a s dokonalým personálem, který dokáže navodit atmosféru domácího prostředí.“

Naše restaurace je bezbariérová a v případě, že se nás rozhodnete navštívit třeba se svými domácími mazlíčky, tak Vás rozhodně ve dveřích neotočíme. Samozřejmostí je u nás možnost pořádaní narozeninových oslav, svatebních hostin, promocí a jiných setkání. Restaurace má kapacitu 37 míst a v zimních měsících je vytápěna krbovými kamny, která přispívají k příjemné atmosféře. Samozřejmostí je akceptace obvyklých kreditních karet. Parkování pro zhruba 10 vozů na oploceném parkovišti před podnikem.

Stálý lístek, který je zde uveden je každý den doplňován denní nabídkou, kde můžete vybírat jak z klasických českých jídel, tak ale i méně obvyklých, zajímavých kulinářských kreací. Každý týden o víkendu se Vám pak snažíme přinášet tématické akce.

Přijďte na místo, kde si Vás budou vážit. Přijďte k nám do Chalupy.

Těšíme se na Vás!